Korterivõtmete valmistamine

Ust kahjustamata
Garantii tööle
Toome lukud, mille vahel valida
Taskukohane hind
Telli tagasikõne

  Raske on leida inimest, kes ei oleks kas või korra elus võtmeid ära kaotanud. See üsna laialt levinud äpardus ei ole tänapäeval enam katastroof, sest meie töökoda pakub duplikaadi valmistamise teenust. 

  Peab ütlema, et koopia tegemist ei paluta ainult võtme kaotamise korral. Mõni tellija soovib rohkem varuvõtmeid. Üsna tihti kõlab muude põhjuste hulgas ka selliseid nagu võti on kulunud või katki. Meie ettevõtte kliendid on alati meeldivalt üllatunud nii meie tegutsemise kiirusest kui mõistlikest konkurentsivõimelistest hindadest, arvestades tehtud tööd ja tulemuse kvaliteeti. 

  Kuidas tellida võtmete valmistamine 

  Selle töö tegemiseks on eelkõige tarvis spetsiaalseid tööriistu ja professionaalseid tööpinke. Vähem tähtsad pole ka meistrite sellesuunalised oskused ja kogemused. Meil on olemas kõik vajalik kiireks ja kvaliteetseks tööks – suur valik võtmeid ja professionaalsed programmjuhtimisega tööpingid. Meie asjatundjad saavad tellimisel teha igasuguse profiiliga võtmeid. 

  Seepärast, kui te korteri või maja välisukse võtme ära kaotasite või soovite pereliikmetele varuvõtmed teha, oleme alati valmis teid kiiresti aitama.

  Teenuste ja tööde hinnad võivad varieeruda sõltuvalt luku tüübist, võtmetest ja nende seisukorrast. Pakume oma klientidele kvaliteedi ja teenuse hinna laitmatut tasakaalu.

  Kasutame tööks ainult kvaliteetseid toorikuid, mis kindlustavad igale tootele pika tööea. Pädevad soliidsete töökogemustega töötajad ja ülitäpsed seadmed on meie teenuse kvaliteedi tagatis.

  Lukksepad
  Kaido
  Aleksander
  Leonid
  Stanislav

  Taotlus täidetud, hakkab meister liikuma määratud aadressile mõne minuti pärast. Meie töötajad tulevad iga probleemiga toime, sest “Lukuabi” meeskond on:

  • Tallinna registreerunud elanikud
  • Osa meeskonnast, kus tehtud üle 5000 valminud töö
  • Spetsialistid, kellel on vähemalt 7 aastat kogemust oma valdkonnas
  • Klientide poolt kiidetud

  Me koolitame oma töötajaid ise. Töö kõrval käivad nad kursustel ja täiendavad pidevalt oma kvalifikatsiooni.
  Lukkude avamist, vahetamist, parandamist ja paigaldamist teostavad nad kõige kõrgemal tasemel.

  Lukkude korjamise etapid
  Lukkude avamise teenuse tellimiseks võite meile ise helistada või helistada meistrile, jättes oma telefoninumbri veebisaidile allpool. Pärast seda:
  1.
  Võtame teiega koheselt ühendust ja täpsustame tellimuse üksikasjad
  2.
  Hakkab meister liikuma määratud aadressile peatselt
  3.
  Hindame olukorda, määrame rikke põhjuse
  4.
  Arvestame ja lepime teiega kokku töö maksumuse
  5.
  Avame luku võtmeta, ust kahjustamata
  6.
  Koostame tehtud töö akti
  Dokumendid: vaja / mitte?

  Sõltumata objektist (korter, kontor) peab esitama dokumet, mis kinnitaks et olete selle objekti volitatud omanik / valdaja

  Teenust saab tellida SOS valjakutse või planeeritult. Esimesel juhul tuleb meister kohale kohe pärast tellimuse registreerimist. Teisel juhul tuleb ta objektile selgelt kokkulepitud kuupäeval ja kellaajal.

  Mis tüüpi lukkudega me töötame
  Meie lukksepad töötavad erinevat tüüpi mehhanismidega. Need võivad olla:
  Uks

  tihvt, ketas, hammas, silinder, kang, rist, elektromehaaniline, pindlukk ehk snepperukk

  Seifid

  võtme- või koodilukud (paigaldatud mis tahes kujunduse ja mudeliaastaga seifidesse)

  Autotööstus

  kõigi veoautode ja automarkide ning mudelite uste, pakiruumide või kapotide lukud

  ülevaated
  Mida meie kliendid ütlevad
  Taavi

  Professionaalid. Tegid mootorrattale süütevõtme võtme pildi, koodi ja tooriku koodi järgi valmis. Keeras esimesel katsel. Soovitan.

  Margreth

  Jäin koduukse taha, helistasin Lukuabi Gruppi, kohale tuldi 10 minutiga. Avasid ukse ja parandasid, mis oli vaja parandada.Väga rahul teenindusega! Soovitan soojalt! Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.

  Mihkel

  Inimlik ja vastutulelik teenindus, asjatundlik abi aitäh!

  Tekla

  Väga professionaalne, sõbralik ja hea teenus! Linnast väljaspool asudes tuli hind võrreldes konkurentidega odavam. Tellisime autoukse avamiseks alguses ühe teise meistri, kes ei saanud luku avamisega hakkama. Helistades Lukuabi Gruppi, tulid nad kohale kiirelt ning avasid ukse. Olen väga tänulik!

  Lea

  Tänan abi eest! Väga hooliv, kiire ja profesionaalne teenindus. Soovitan