Autovõtmed ja lukud Tallinnas

Ust kahjustamata
Garantii tööle
Toome lukud, mille vahel valida
Taskukohane hind
Telli tagasikõne

  Enamusele sõidukiomanikest on autovõtme kaotamine reaalsus. Seetõttu on küsimus, kus saab teha autovõtme duplikaati, kasutajate seas viimasel ajal üpris aktuaalne. Meie töökoda pakub autovõtmete valmistamise teenust kõigile soovijaile. Kasutame tööks tänapäevaseid tehnoloogiaid ja töötame nii lihtsate kui kõige keerukamate mehhanismide ja süsteemidega, kindlustades soovijaile kõik sellesuunalised teenused.

  Milliseid autovõtmete duplikaate on olemas

  Peab ütlema, et mõiste «autovõti» kui selline lakkab tasapisi assotsieerumast lukuga füüsiliselt kokku puutuva metallvõtmega. Nüüd täidab paljudel moodsatel autodel võtme rolli kõrgtehnoloogiline seade – nutivõti. Meie teenindus võtab kõiki neid nüansse arvesse, nähes ette võimaluse teha järgmises formaadis võtmeid:

  • tavalised võtmed, mis ei sisalda kiipi ega mingeid lisafunktsioone, ei nuppe, ei elektroonikat;
  • kiibiga võtmed, mis on viimasel ajal kõige levinumad ja nõuavad mitte ainult mehaanilise osa sisse uuristamist, vaid ka kiibi programmeerimist mootori käivitamiseks;
  • kiibi ning keskluku ja alarmi juhtpuldiga – selliste võtmete programmeerimine tehakse ära professionaalse seadmega;
  • nutivõtmed, mille oluline erinevus teistest võtmetest seisneb kasutusviisis – autole juurdepääsu saamiseks piisab, kui nutivõti on selle andmeid lugevate andurite mõjupiirkonnas.

  Selline töö tuleb usaldada ainult asjatundjate hooleks, kes orienteeruvad ühtviisi hästi nii autode kui nende lukkude ehituses. Vastasel korral põhjustab isegi tühine eksimus tõrkeid mootori käivitamisel või blokeerimisel.

  Autovõtmete koopiate valmistamise etapid

  Lihtsate võtmete tegemine ei ole kuigi keeruline.

  Valmistame olemasoleva võtme täieliku koopia või originaali puudumisel teeme võtme kas ukseluku, süüteluku või pakiruumi luku järgi. Samuti saame autovõtmeid valmistada elektroonilise koodi põhjal.

  Kui on vaja teha kiibiga autovõti, peab meistril olema kõrgem kvalifikatsioon. Töö hõlmab järgmisi etappe:

  lukumehhanismiga tutvumine, et teha kindlaks selle põhinäitajad; protsessiks valmistumine – kiibi ja mehaanilise nõela valimine; süütelukuga paaris töötava võtme väljatreimine;

  programmeerimine, mis on võtmemoment, mille täpsuseta on kõik eelnevad etapid mõttetud.

  Lisaks sellele tuleb keskluku juhtimispuldiga autovõtme valmistamisel teha veel täiendavaid programmeerimistöid.

  Kuidas tellida autovõtme duplikaat?

  Kui teil on autovõti kas kaduma, katki või muul moel rivist välja läinud, ärge raisake aega tühja, vaid pöörduge abi saamiseks kohe usaldusväärsete spetsialistide poole. Oleme valmis igal hetkel olemasoleva näidise või kui ühtki näidist alles pole, siis luku järgi autovõtme koopia tegema, valides teie juhtumi jaoks kõige sobivama meetodi.

  Meie meistrite käsutuses on parim tänapäevane aparatuur ja kõik vajalikud profitööriistad. Need suudavad programmerida kiibi või puldi ja teha autovõtme täpse koopia. Teenuse hind on taskukohane kõigile kasutajakategooriatele, võttes arvesse luku keerukust, töötava võtme olemasolu või puudumist ja paljusid muid tegureid.

  Lukksepad
  Kaido
  Aleksander
  Leonid
  Stanislav

  Taotlus täidetud, hakkab meister liikuma määratud aadressile mõne minuti pärast. Meie töötajad tulevad iga probleemiga toime, sest “Lukuabi” meeskond on:

  • Tallinna registreerunud elanikud
  • Osa meeskonnast, kus tehtud üle 5000 valminud töö
  • Spetsialistid, kellel on vähemalt 7 aastat kogemust oma valdkonnas
  • Klientide poolt kiidetud

  Me koolitame oma töötajaid ise. Töö kõrval käivad nad kursustel ja täiendavad pidevalt oma kvalifikatsiooni.
  Lukkude avamist, vahetamist, parandamist ja paigaldamist teostavad nad kõige kõrgemal tasemel.

  Lukkude korjamise etapid
  Lukkude avamise teenuse tellimiseks võite meile ise helistada või helistada meistrile, jättes oma telefoninumbri veebisaidile allpool. Pärast seda:
  1.
  Võtame teiega koheselt ühendust ja täpsustame tellimuse üksikasjad
  2.
  Hakkab meister liikuma määratud aadressile peatselt
  3.
  Hindame olukorda, määrame rikke põhjuse
  4.
  Arvestame ja lepime teiega kokku töö maksumuse
  5.
  Avame luku võtmeta, ust kahjustamata
  6.
  Koostame tehtud töö akti
  Dokumendid: vaja / mitte?

  Sõltumata objektist (korter, kontor) peab esitama dokumet, mis kinnitaks et olete selle objekti volitatud omanik / valdaja

  Teenust saab tellida SOS valjakutse või planeeritult. Esimesel juhul tuleb meister kohale kohe pärast tellimuse registreerimist. Teisel juhul tuleb ta objektile selgelt kokkulepitud kuupäeval ja kellaajal.

  Mis tüüpi lukkudega me töötame
  Meie lukksepad töötavad erinevat tüüpi mehhanismidega. Need võivad olla:
  Uks

  tihvt, ketas, hammas, silinder, kang, rist, elektromehaaniline, pindlukk ehk snepperukk

  Seifid

  võtme- või koodilukud (paigaldatud mis tahes kujunduse ja mudeliaastaga seifidesse)

  Autotööstus

  kõigi veoautode ja automarkide ning mudelite uste, pakiruumide või kapotide lukud

  ülevaated
  Mida meie kliendid ütlevad
  Taavi

  Professionaalid. Tegid mootorrattale süütevõtme võtme pildi, koodi ja tooriku koodi järgi valmis. Keeras esimesel katsel. Soovitan.

  Margreth

  Jäin koduukse taha, helistasin Lukuabi Gruppi, kohale tuldi 10 minutiga. Avasid ukse ja parandasid, mis oli vaja parandada.Väga rahul teenindusega! Soovitan soojalt! Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.

  Mihkel

  Inimlik ja vastutulelik teenindus, asjatundlik abi aitäh!

  Tekla

  Väga professionaalne, sõbralik ja hea teenus! Linnast väljaspool asudes tuli hind võrreldes konkurentidega odavam. Tellisime autoukse avamiseks alguses ühe teise meistri, kes ei saanud luku avamisega hakkama. Helistades Lukuabi Gruppi, tulid nad kohale kiirelt ning avasid ukse. Olen väga tänulik!

  Lea

  Tänan abi eest! Väga hooliv, kiire ja profesionaalne teenindus. Soovitan