Metallist uste tootmine Tallinnas

Ust kahjustamata
Garantii tööle
Toome lukud, mille vahel valida
Taskukohane hind
Telli tagasikõne

  Metallist uksed ja usaldusväärsed sissepääsuuksed on tänapäeva kontorites laialt levinud. Neid paigaldavad oma kodudesse ka äärelinna ja suvilate omanikud. Sellist tüüpi tooted on muutunud populaarseks ka korterites elavate inimeste hulgas. Seetõttu on hakatud tänapäeval metalluksi tihti tellima. Meie ettevõte on valmis pakkuma laias ulatuses seda teenust. 

  Metallist ukse tellimise põhietapid

  Klientidele peamine eelis on võimalus tellida mittestandardseid uksi. Reeglina, metalluksed erinevad klassikalistest: vormingu, värvi, liitmike ja välistete viimistluste poolest. Nende ehituses on võimalik läbi viia individuaalseid disaini muudatusi. 

  Kliendile muudetud metallist sissepääsuuksed hõlmavad üsna keerukat ja aeganõudvat protsessi. Esialgu mõõdetakse ukseava . Seejärel valmistatakse ukseraam nelinurkse toru või keevitatud metallnurkade abil. Ukseleht ise, õigemini selle raam, on valmistatud sellistest materjalidest.

  Edasi kinnitatakse alusele teraslehed ning nende soovitatav paksus on vähemalt 2 mm. Valmistamise protsessis kasutatakse metalli lõikamiseks, painutamiseks ja keevitamiseks professionaalseid tööriistu. Tootmise viimane etapp on pinnatöötlus spetsiaalse pulbervärviga. See ei paku mitte ainult vajalikke esteetilisi omadusi, vaid kaitseb ka kvalitatiivselt mehaaniliste kahjustuste ja korrosiooni eest.

  Kohandatud metalluksed: funktsioonid ja eelised

  Seda tüüpi toodetel on palju olulisi omadusi. Lisaks sellele, et neil on nn individuaalne disain, taluvad nad suurepäraselt keskkonna mõju. Mittestandardsete sissepääsuuste tootmist eristavad järgmised omadused:

  • kvaliteetsete isoleermaterjalide tootmine võimaldab saada hea kaitse kõrvalise müra ja külma tuule eest;
  • häkkimise ja kõrvaliste isikute juurdepääsu võimatus;
  • optimaalne maksumus – suur sortiment pakub valikut vastavalt erinevatele rahalistele võimalustele;
  • kvaliteetsed liitmikud, mis tagavad kogu konstruktsiooni pika tööea.

  Parem on tellida metalluksed usaldusväärsest ettevõttest. Pakume teile osta mõlemad paigaldamiseks mõeldud standardseadmed ja tellimusel valmistame originaalsed metalluksed. Lisaks tootmisele pakume ka nende paigaldamiseks ja vajalike seadmete lõpule viimiseks teenuseid ja lisakomponente. 

  Täieliku teabe hinna ja muu teabe kohta leiate otse ettevõtte veebisaidilt. Seal saate teha ka taotluse vajaliku teenuse saamiseks.

  Lukksepad
  Kaido
  Aleksander
  Leonid
  Stanislav

  Taotlus täidetud, hakkab meister liikuma määratud aadressile mõne minuti pärast. Meie töötajad tulevad iga probleemiga toime, sest “Lukuabi” meeskond on:

  • Tallinna registreerunud elanikud
  • Osa meeskonnast, kus tehtud üle 5000 valminud töö
  • Spetsialistid, kellel on vähemalt 7 aastat kogemust oma valdkonnas
  • Klientide poolt kiidetud

  Me koolitame oma töötajaid ise. Töö kõrval käivad nad kursustel ja täiendavad pidevalt oma kvalifikatsiooni.
  Lukkude avamist, vahetamist, parandamist ja paigaldamist teostavad nad kõige kõrgemal tasemel.

  Lukkude korjamise etapid
  Lukkude avamise teenuse tellimiseks võite meile ise helistada või helistada meistrile, jättes oma telefoninumbri veebisaidile allpool. Pärast seda:
  1.
  Võtame teiega koheselt ühendust ja täpsustame tellimuse üksikasjad
  2.
  Hakkab meister liikuma määratud aadressile peatselt
  3.
  Hindame olukorda, määrame rikke põhjuse
  4.
  Arvestame ja lepime teiega kokku töö maksumuse
  5.
  Avame luku võtmeta, ust kahjustamata
  6.
  Koostame tehtud töö akti
  Dokumendid: vaja / mitte?

  Sõltumata objektist (korter, kontor) peab esitama dokumet, mis kinnitaks et olete selle objekti volitatud omanik / valdaja

  Teenust saab tellida SOS valjakutse või planeeritult. Esimesel juhul tuleb meister kohale kohe pärast tellimuse registreerimist. Teisel juhul tuleb ta objektile selgelt kokkulepitud kuupäeval ja kellaajal.

  Mis tüüpi lukkudega me töötame
  Meie lukksepad töötavad erinevat tüüpi mehhanismidega. Need võivad olla:
  Uks

  tihvt, ketas, hammas, silinder, kang, rist, elektromehaaniline, pindlukk ehk snepperukk

  Seifid

  võtme- või koodilukud (paigaldatud mis tahes kujunduse ja mudeliaastaga seifidesse)

  Autotööstus

  kõigi veoautode ja automarkide ning mudelite uste, pakiruumide või kapotide lukud

  ülevaated
  Mida meie kliendid ütlevad
  Taavi

  Professionaalid. Tegid mootorrattale süütevõtme võtme pildi, koodi ja tooriku koodi järgi valmis. Keeras esimesel katsel. Soovitan.

  Margreth

  Jäin koduukse taha, helistasin Lukuabi Gruppi, kohale tuldi 10 minutiga. Avasid ukse ja parandasid, mis oli vaja parandada.Väga rahul teenindusega! Soovitan soojalt! Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.

  Mihkel

  Inimlik ja vastutulelik teenindus, asjatundlik abi aitäh!

  Tekla

  Väga professionaalne, sõbralik ja hea teenus! Linnast väljaspool asudes tuli hind võrreldes konkurentidega odavam. Tellisime autoukse avamiseks alguses ühe teise meistri, kes ei saanud luku avamisega hakkama. Helistades Lukuabi Gruppi, tulid nad kohale kiirelt ning avasid ukse. Olen väga tänulik!

  Lea

  Tänan abi eest! Väga hooliv, kiire ja profesionaalne teenindus. Soovitan